Cennik pozycjonowania sklepów ecommerce

KOSZT POZYCJONOWANIA E-COMMERCE

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego

Zastanawiasz się, ile kosztuje pozycjonowanie sklepu e-commerce? Nasze ceny są ustalane indywidualnie, biorąc pod uwagę różnorodne czynniki, takie jak wielkość strony, aktualne pozycje w wynikach wyszukiwania Google, konkurencyjność branży oraz zakres prac. Dążymy do zapewnienia efektywnych rozwiązań pozycjonowania dostępnych w ramach różnych budżetów, dlatego naszym nadrzędnym celem jest umożliwienie każdemu klientowi skorzystania z profesjonalnych usług pozycjonowania, które przyniosą wymierne rezultaty. 

CENNIK POZYCJONOWANIA SKLEPÓW

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych w dobrej cenie

Zaprezentowana poniżej tabela cen pozycjonowania sklepów została dostosowana do rynku o niskim poziomie konkurencji, a więc nie będzie miała przełożenia do każdej strony. Aby uzyskać informacje na temat cen dla Twojej konkretnej sytuacji, prosimy o przesłanie do nas zapytania. Przeprowadzimy bezpłatny audyt, na podstawie którego przedstawimy szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Przykładowy budżet pozycjonowania sklepów internetowych

Bezpłatny audyt

Koszt pozycjonowania sklepu e-commerce jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając szczegółową analizę sklepu oraz biznesowe cele.

Chcesz znać konkretną kwotę? Zleć nam wykonanie bezpłatnego audytu.

Dlaczego cennik pozycjonowania sklepów ecommerce nie jest stały?

Ustalenie jednolitego cennika pozycjonowania dla e-commerce może stanowić wyzwanie ze względu na zróżnicowane potrzeby i wymagania różnych typów sklepów internetowych.

Małe sklepy internetowe mogą wymagać bardziej skoncentrowanej uwagi na lokalnym pozycjonowaniu i specyficznych strategiach dostosowanych do ich niszy rynkowej. Z kolei duże platformy e-commerce zwykle mają bardziej złożone struktury stron, większe zasoby do optymalizacji, oraz konieczność konkurowania w bardziej wymagających obszarach rynkowych. Nie sposób je zrównać do jednego poziomu.

Dlatego też, aby zapewnić skuteczne i efektywne pozycjonowanie dla każdego rodzaju sklepu e-commerce, wprowadziliśmy indywidualne podejście oparte na analizie specyfiki danej platformy, jej celów biznesowych oraz konkurencji w danej branży. Ostateczny koszt pozycjonowania jest więc ustalany na podstawie tej analizy i dopasowany do konkretnych potrzeb klienta, aby zapewnić najlepsze rezultaty.

Zobacz jak pozycjonujemy strony w Twoim mieście.

POZYCJONOWANIE SKLEPÓW

Co zawiera cena pozycjonowania sklepu ecommerce w Agencji Lojalni

Opracowanie strategii pozycjonowania opartej na analizie konkurencji oraz trendów w sektorze e-commerce.

Dostęp do profesjonalnych narzędzi SEO, które umożliwiają skuteczną analizę oraz optymalizację strony e-commerce.

Pozycjonowanie wszystkich fraz kluczowych związanych z Twoją ofertą oraz lokalizacją, aby zwiększyć widoczność Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania.

Tworzenie treści produktowych oraz treści marketingowych, które przyciągają uwagę klientów i zwiększają konwersje.

Tworzenie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma, co poprawia lokalną widoczność Twojego sklepu.

Audyt SEO strony sklepu, który identyfikuje obszary do poprawy i określa strategię działania w kontekście e-commerce.

Sklep internetowy będzie nadzorowany przez zespół składający się z opiekuna klienta, specjalisty ds. pozycjonowania, specjalisty ds. content marketingu oraz specjalisty ds. link buildingu.

Budowa profilu linkowego poprzez pozyskiwanie wartościowych linków z zewnętrznych stron e-commerce o podobnej tematyce.

W PAKIECIE POZYCJONOWANIA ECOMMERCE

Dodatkowe usługi SEO

Nasza oferta, mimo że już jest bardzo konkurencyjna, wychodzi poza standard. W ramach dostępnych pakietów oferujemy także usługi, których zazwyczaj nie znajdziesz w innych agencjach, a które wzmocnią Twoją pozycję na rynku jeszcze bardziej.

Bezpłatne szkolenia

Agencja SEO Lojalni oferuje bezpłatne szkolenia z zakresu marketingu internetowego. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, którzy pomogą Ci rozwinąć umiejętności i kompetencje niezbędne do skutecznej promocji swojej firmy w internecie.

Optymalizacja konwersji

Skuteczna kampania SEO to nie tylko dotarcie do potencjalnych klientów, ale także skłonienie ich do podjęcia działań. Aby to osiągnąć, należy zaprojektować stronę internetową, która jest łatwa w nawigacji i przekonująca. W tym właśnie możemy Ci pomóc.

Content marketing

Aby Twoja strona internetowa była zauważana przez potencjalnych klientów, musi również zawierać wartościowe treści. Dbamy o to, aby Twoja strona była aktualizowana o nowe, ciekawe i przydatne informacje, które zainteresują Twoich odbiorców.

Analiza konkurencji

Aby osiągnąć sukces w biznesie, musisz wiedzieć, z kim rywalizujesz. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę konkurencji, która pomoże zrozumieć ich strategie, mocne i słabe strony. Dzięki temu będzie można wypracować własną przewagę konkurencyjną.

JAK ROZLICZAMY SIĘ Z KLIENTAMI

Czy opłata za pozycjonowanie ecommerce jest jednorazowa, czy miesięczna?

Podczas wyboru usług SEO dla swojego sklepu internetowego, istotne jest nie tylko określenie ceny, ale także formy rozliczania. W Agencji Lojalni stawiamy na przejrzystość i uczciwość, dlatego proponujemy model comiesięcznej opłaty za działania. To oznacza, że płacisz za pracę naszego zespołu projektowego, a nie za osiągnięcie określonych pozycji w wynikach wyszukiwania. Dlaczego przyjęliśmy ten model płatności? Dzięki niemu masz pełną kontrolę nad budżetem i jasność co do ponoszonych kosztów.

Z góry wiesz, ile będziesz płacić i za co, co pozwala Ci lepiej planować wydatki. Wybierając opłatę za pracę, a nie za określone frazy, unikasz też ryzyka stosowanych czasem przez agencje SEO nieuczciwych praktyk w celu szybkiego osiągnięcia wyników i zysków na początku współpracy. Kierujemy się przede wszystkim wytycznymi Google, ponieważ naszym celem jest realny wzrost biznesu i zadowolenie klienta, a nie jedynie chwilowe umiejscowienie w czołowej dziesiątce wyników wyszukiwania.

Co wpływa na cenę pozycjonowania sklepów internetowych

Cena pozycjonowania sklepów internetowych może być determinowana przez kilka czynników, w tym:

Wielkość sklepu

Im większy sklep internetowy, tym więcej stron do zoptymalizowania, co może wpłynąć na cenę.

Stan sklepu

Jeśli sklep e-commerce wymaga znacznych poprawek technicznych lub optymalizacji treści, może to wpłynąć na koszty.

Konkurencyjność branży

W bardziej konkurencyjnych branżach pozycjonowanie może być trudniejsze i bardziej kosztowne.

Zakres usług

Niektóre agencje oferują różne poziomy usług pozycjonowania, co może mieć wpływ na cenę (np. podstawowe optymalizacje, link building, audyt SEO). U nas jest to w cenie pakietu.

Zasięg pozycjonowania

Koszty pozycjonowania sklepu e-commerce mogą się różnić również w zależności od tego czy dotyczy pozycjonowania lokalnego, czy pozycjonowania szerokiego.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać spersonalizowaną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Pozycjonowanie w Google
STAWIAMY NA REZULTATY

Obawiasz się, że zainwestujesz w pozycjonowanie sklepu i nie zauważysz rezultatów? 

W Agencji Lojalni stawiamy na transparentność i ciągłą komunikację z klientem. Nasz zespół projektowy, w skład którego wchodzi m.in. specjalista SEO oraz opiekun klienta, monitoruje skuteczność działań na bieżąco. Dzięki temu możesz obserwować, czy zmierzamy we właściwym kierunku – czy to poprzez wzrost pozycji w wyszukiwarkach, czy też zwiększenie ruchu na Twojej stronie.

Regularnie otrzymasz raport z naszych działań i efektów, a w razie pytań czy wątpliwości zawsze możesz liczyć na wsparcie opiekuna klienta lub specjalisty ds. pozycjonowania. Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić Ci niezbędne wsparcie na każdym etapie współpracy.

TANIE POZYCJONOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Czy tanie pozycjonowanie ecommerce jest dobrym rozwiązaniem?

To pytanie nurtuje każdego kto szuka skutecznych, ale ekonomicznych strategii marketingowych dla swojego sklepu internetowego. Niektórzy mogą uważać, że niższa cena może wpływać na jakość usług, więc konieczne są większe nakłady finansowe, by osiągnąć konkretne rezultaty.

Czy warto zakładać z góry, że jest to prawda?

Agencja Lojalni stanowi dobry przykład na to, że niższa cena nie zawsze jest synonimem niższej jakości, podobnie jak wyższa cena nie gwarantuje najlepszych rezultatów. Zgłębiając różnice cenowe, zwróć uwagę na:

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

POZYCJONOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego na rynku lokalnym i ogólnopolskim

Mniejszy nakład czasu i zasobów

Działania SEO skoncentrowane na lokalnym rynku wymagają zazwyczaj mniejszego nakładu czasu i zasobów. Z tego powodu agencje mogą oferować usługi pozycjonowania lokalnego po niższych cenach.

Mniejsza konkurencja

Lokalne rynki zazwyczaj charakteryzują się mniejszą konkurencją, co oznacza, że agencje nie muszą inwestować tak dużo w konkurencyjne strategie SEO. To może prowadzić do obniżenia kosztów dla klientów.

Znaczenie treści

Treść powinna być atrakcyjna dla szerokiej grupy odbiorców, jednak wyróżnienie się wśród konkurencji wymaga dokładniejszej optymalizacji.

Większy nakład czasu i zasobów

Obejmuje wiele regionów, czy krajów, dlatego pochłania większe nakłady czasu i zasobów. Takie projekty wymagają znacznie więcej pracy nad konkurencyjnymi strategiami SEO, a to wpływa na wyższe ceny usług.

Większa konkurencja

Większy rynek to konieczność konkurowania z większą liczbą stron internetowych i potrzeba inwestowania w bardziej zaawansowane strategie. To również wpływa na wzrost kosztów dla klientów.

Większa liczba fraz kluczowych

optymalizacji wymaga większa liczba fraz kluczowych, co prowadzi do większych nakładów pracy i wyższych kosztów.

OPINIE O AGENCJI LOJALNI

Co mówią o nas klienci

„Współpraca z firma Lojalni stała się jedną z lepszych inwestycji, których się podjąłem. Stawiają plan działania i rzetelnie wywiązują się z obietnic. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, Pan Zbigniew nigdy mnie nie zawodzi, a wszystkie moje propozycje i uwagi bierze poważnie i z pełnym profesjonalizmem. Polecam Lojalni Poznań, zespół, dla którego to Ty jesteś najważniejszy”.

Nguyen Tuan

„Mam przyjemność współpracować z agencją Lojalni niemal rok. Na podstawie minionego okresu z czystym sumieniem mogę polecić agencję, która wyróżnia się przede wszystkim skutecznością w pozycjonowaniu, doskonałym kontaktem, oraz regularnym raportowaniem swojej pracy. Podjęta współpraca była trafioną inwestycją przy pozyskaniu nowych klientów. Polecam!”

Mateusz Nowakowski

„Firma Lojalni z energią wkroczyła na rynek SEO. Wyróżnia ją bardzo indywidualne podejście do Klientów, znakomity kontakt i szybkość reagowania na nowe okoliczności oraz opieka, jaką otaczają swoich Klientów. Zespół specjalistów, który wie, co robi i potrafi to w przystępny sposób wytłumaczyć 😉 Polecamy gorąco jeśli szukacie nowych dróg rozwoju dla swoich działalności :)”

Midi 24
Scroll to Top