O nas

HISTORIA FIRMY

Dlaczego małe firmy wybierają agencję Lojalni?

Od ponad 20 lat realizujemy pozycjonowanie stron dla dziesiątek małych i lokalnych firm. Nasze działania są przede wszystkim zorientowane na pozyskiwanie sprzedaży dla klientów stacjonarnie i online. Naszą skuteczność potwierdza szerokie grono klientów, którzy współpracują z nami od lat.

POZYCJONUJEMY MAŁE FIRMY

Dlaczego realizujemy pozycjonowanie dla małych firm?

Nie sztuka osiągać spektakularne efekty z dużymi budżetami. Jednak małe firmy nie dysponują dużymi kwotami na marketing internetowy. Liczy się więc nasza kreatywność, strategiczne podejście i stosowanie metod, które niskim kosztem, ale skutecznie pozwolą budować widoczność stron.

Dla nas to wyzwanie i ciągłe pole do rozwoju, ale również ogromna satysfakcja, gdy obserwujemy, jak lokalna firma rozwija skrzydła.

Poznaj wartości Lojalnych

Dla nas liczy się skuteczność i trwałe relacje. Jesteśmy lojalni, bo nie zostawiamy naszych klientów bez wsparcia i wspólnie dążymy do celu. Sami kiedyś byliśmy małą firmą, dlatego budujemy trwałe i partnerskie relacje z naszymi klientami.

Doskonale się rozumiemy, a nasze działania w zakresie pozycjonowania idealnie pasują do celów i możliwości małych i lokalnych firm.

DLACZEGO AGENCJA LOJALNI

Dlaczego warto pozycjonować z Agencją Lojalni?

Setki zadowolonych klientów

Mamy na koncie sukcesy klientów lokalnych o różnym profilu działalności. Wielu z nich dzięki nam rozwinęło swoje firmy. To możesz być też Ty!

Wieloletnie doświadczenie

Realizujemy pozycjonowanie od ponad 20 lat. Nasz zespół tworzą specjaliści o bogatym doświadczeniu, którzy żyją tematami SEO, a swoją pracę wkładają 100% zaangażowania.

Transparentne działania

Pozycjonowanie to konkretny zestaw działań i określony proces. Od początku przedstawiamy więc zakres naszych działań, a w trakcie współpracy informujemy o ich przebiegu. Z nami wiesz, za co płacisz.

Specjalizacja

Naszą specjalnością są małe firmy. Pomagamy rozkwitać lokalnym firmom, rodzinnym biznesom i początkującym przedsiębiorcom. To właśnie dla nich stworzyliśmy przystępną ofertę pozycjonowania.

ZAUFALI NAM

Dołącz do grona firm skutecznie pozycjonowanych

OPINIE O AGENCJI LOJALNI

Co mówią o nas klienci

„Współpraca z firma Lojalni stała się jedną z lepszych inwestycji, których się podjąłem. Stawiają plan działania i rzetelnie wywiązują się z obietnic. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, Pan Zbigniew nigdy mnie nie zawodzi, a wszystkie moje propozycje i uwagi bierze poważnie i z pełnym profesjonalizmem. Polecam Lojalni Poznań, zespół, dla którego to Ty jesteś najważniejszy”.

Nguyen Tuan

„Mam przyjemność współpracować z agencją Lojalni niemal rok. Na podstawie minionego okresu z czystym sumieniem mogę polecić agencję, która wyróżnia się przede wszystkim skutecznością w pozycjonowaniu, doskonałym kontaktem, oraz regularnym raportowaniem swojej pracy. Podjęta współpraca była trafioną inwestycją przy pozyskaniu nowych klientów. Polecam!”

Mateusz Nowakowski

„Firma Lojalni z energią wkroczyła na rynek SEO. Wyróżnia ją bardzo indywidualne podejście do Klientów, znakomity kontakt i szybkość reagowania na nowe okoliczności oraz opieka, jaką otaczają swoich Klientów. Zespół specjalistów, który wie, co robi i potrafi to w przystępny sposób wytłumaczyć 😉 Polecamy gorąco jeśli szukacie nowych dróg rozwoju dla swoich działalności :)”

Midi 24

„Szczerze polecam współpracę z Lojalni. Firma solidna, rzetelna, kompetentna. Ich działania przyniosły natychmiastowe efekty widoczne w comiesięcznych raportach”.

Kancelaria Adwokacka Wojciech Butrym

„Polecam współpracę z firmą Lojalni. Jasne i przejrzyste zasady współpracy, regularne raportowanie działań, bardzo dobry kontakt z klientem. Profesjonaliści w pełnym znaczeniu tego słowa”.

LED

„Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dostaliśmy wiele cennych uwag, widzimy wyniki. A przede wszystkim obsługa przesympatyczna i pomocna. Polecamy!”

Medicus Uroda

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Scroll to Top