Skuteczna reklama

Wykorzystaj potencjał swojej strony w Google

Masz stronę internetową? Zainwestuj w pozycjonowanie i wykorzystaj ją do pozyskiwania nowych klientów. Dzięki SEO Twoja strona wyświetli się w top 10 Google na frazy związane z ofertą, docierając do tysięcy użytkowników. Optymalizacja na wielu obszarach sprawi, że pozyskany w ten sposób ruch na stronę będzie dla Ciebie skutecznym źródłem sprzedaży. Zobacz, dlaczego warto rozwijać swoją firmę dzięki pozycjonowaniu stron.

undraw goals w8tw

Zwiększ widoczność strony w Google

Chociaż celem pozycjonowania nie jest jedynie wyświetlanie się strony w Google, rosnąca widoczność to pierwszy sygnał, że SEO zadziałało. Im więcej osób zobaczy Twoją stronę, tym większe szanse na sprzedaż.

Docieraj do wybranej grupy docelowej

Wiek? Płeć? Demografia? W pozycjonowaniu precyzujemy dotarcie do grupy odbiorców przez pryzmat fraz. To one odzwierciedlają potrzeby i zamiary użytkowników. Chociaż pozyskasz duży ruch, będzie to ruch Twoich potencjalnych klientów.

Trzymaj rękę na pulsie

Współpracując z nami masz jasną sytuację. Nie tylko informujemy o wszystkich krokach pozycjonowania, które będzie realizować, ale również cyklicznie informujemy Cię o przebiegu postępów pozycjonowania.

Zalety pozycjonowania stron

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie stron z nami?

Dotarcie do potencjalnych klientów

Dzięki pozycjonowaniu dotrzesz do użytkowników, którzy wyszukują usług, produktów i miejsc w Google. To właśnie Twoją firmę zobaczą w top 10, a nie konkurencję.

Niski koszt pozyskania sprzedaży

Pozycjonowanie stron wiąże się u nas ze stałymi kosztami, a jednocześnie z rosnącą sprzedażą. Zamiast płacić za każde odwiedziny na Twojej stronie, płacisz za stałą optymalizację strony.

Zwiększenie rozpoznawalności marki

Nie ma lepszej reklamy niż widoczność Twojej strony w Google. Im lepiej wypozycjonowana strona, tym więcej osób pozna Twoją markę i ofertę.

Zwiększenie zysków

Pozycjonowanie nie ma na celu jedynie zbudować ruch na Twojej stronie, ale przede wszystkim pozyskiwać dla Ciebie sprzedaż.

background section
Zakres działań

Co robimy w ramach pozycjonowania?

Jak pracujemy

Pozycjonowanie lokalne to kompleksowa usługa, która obejmuje:

 • audyt wstępny strony
 • zalecenia zmian związane z ewentualnymi błędami na stronie
 • optymalizację techniczną strony
 • optymalizację on-site
 • wybór słów kluczowych związanych z ofertą
 • rozbudowę i optymalizację tekstów na stronie
 • budowę profilu linków przychodzących off-site

 

W pozycjonowaniu lokalnym szczególny nacisk kładziemy na eksponowanie danych teleadresowych Twojej firmy. Dbamy o ich spójność w obrębie Twojej witryny, ale również w katalogach i na profilach firmowych na zewnętrznych portalach. Wszystkie działania realizuje zespół doświadczonych specjalistów: pozycjonerów, copywriterów i linkbuilderów.

Korzyści

Wzrost widoczności w Google

Twoja strona będzie widoczna na coraz większą liczbę fraz w top 10 wyników wyszukiwania.

Pozyskanie precyzyjnego ruchu na stronę

Twoją stronę będzie odwiedzać coraz więcej użytkowników z najbliższej okolicy zainteresowanych Twoimi usługami.

Budowa popularności marki online

Dzięki widoczności strony w Google, w Mapach i w formie wizytówki Google Moja Firma promujesz swoją markę wśród coraz większej grupy odbiorców.

Proces pozycjonowania

Jak przebiega współpraca z naszą agencją?

Strategia

Prowadzimy analizę Twojego biznesu, branży i konkurencji, aby wybrać najskuteczniejszą strategię i określić najważniejsze frazy do kampanii SEO.

Optymalizacja

Realizujemy optymalizację techniczną, budujemy skuteczne treści i wdrażamy strategię linkowania.

Raportowanie

Regularnie otrzymasz od nas raport widoczności strony, z wyszczególnieniem fraz, na które już wyświetlasz się w Google.

Czy pozycjonowanie jest dla Ciebie?

Stron internetowych w Google jest tysiące. Pozycjonowanie ma sprawić, że to właśnie do Ciebie trafią użytkownicy. Pozycjonowanie stron to mierzalny i skuteczny sposób na pozyskiwanie klientów w internecie.

undraw business decisions gjwy
undraw my answer iw6k

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Wyceniając prace dla Twojej strony weźmiemy pod uwagę takie aspekty jak jej wielkość, obecne wyniki w Google, konkurencyjność branży czy też zasięg.

Finalnie więc koszt pozycjonowania ustalany jest indywidualnie. Chcemy, aby pozycjonowanie było usługą dostępna dla każdego, dlatego oferujemy budżetowe, ale skuteczne rozwiązania.

Dlaczego my

Dlaczego warto z nami współpracować?

Setki zadowolonych klientów

Mamy na koncie sukcesy klientów lokalnych o różnym profilu działalności. Wielu z nich dzięki nam rozwinęło swoje firmy. To możesz być też Ty!

Wieloletnie doświadczenie

Realizujemy pozycjonowanie od ponad 20 lat. Nasz zespół tworzą specjaliści o bogatym doświadczeniu, którzy żyją tematami SEO, a swoją pracę wkładają 100% zaangażowania.

Transparentne działania

Pozycjonowanie to konkretny zestaw działań i określony proces. Od początku przedstawiamy więc zakres naszych działań, a w trakcie współpracy informujemy o ich przebiegu. Z nami wiesz za co płacisz.

Specjalizacja

Naszą specjalnością są małe firmy. Pomagamy rozkwitać polskim firmom, rodzinnym biznesom i początkującym przedsiębiorcom. To właśnie dla nich stworzyliśmy przystępną ofertę pozycjonowania.

background section

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

client
client
client
client
client
client
client

Co klienci mówią?

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Pozycjonowanie stron w Google z agencją SEO

Masz swoją stronę, jednak nie generujesz sprzedaży? Przyczyną mogą być niskie pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania i związany z nimi brak ruchu. Chcesz być bardziej widoczny w Google? Zainwestuj w pozycjonowanie stron z agencją Lojalni z Poznania. SEO dla stron internetowych obejmuje szereg działań optymalizacyjnych, których celem jest osiągnięcie jak najwyższych pozycji na kluczowe frazy. Dzięki widoczności Twoja strona będzie stopniowo generować coraz większy ruch oraz sprzedaż. Zarobione środki możesz zainwestować w rozwój swojej firmy i doinwestować pozycjonowanie.

Dlaczego warto skorzystać z oferty agencji Lojalni? Pozycjonowanie stron internetowych dedykujemy dla firm, które:

 • dopiero zaczynają działalność na rynku, ale chcą od początku zainwestować w marketing internetowy,
 • małych firm, działających lokalnie,
 • firm rodzinnych.

Naszym celem jest pozycjonowanie strony w budżecie, który pozwoli na osiągnięcie realnych efektów SEO i nie będzie zbyt dużym obciążeniem dla firmy, która stawia pierwsze kroki w branży lub chce się intensywnie rozwijać. Nie znajdziesz u nas długoterminowych umów ani wygórowanych cen - działamy przejrzyście i na jasno określonych warunkach w zgodzie z Twoimi priorytetami.

 

Co obejmuje pozycjonowanie stron www w Google?

By osiągnąć wysokie pozycje na kluczowe frazy w wynikach wyszukiwania, musisz podjąć szereg działań optymalizacyjnych. Oferta pozycjonowania stron w naszej agencji obejmuje wszystkie obszary, które mogą mieć znaczenie dla Twojej pozycji w Google. Wśród nich znajdują się:

 • audyt SEO Twojej witryny,
 • opracowanie strategii i wybór słów kluczowych powiązanych z Twoją ofertą, na które będziemy budować widoczność,
 • optymalizacja techniczna strony pod kątem wymagań SEO,
 • tworzenie wartościowych treści,
 • budowa profilu linkowego - pozyskiwanie linków zewnętrznych prowadzących do Twojej witryny z zewnętrznych stron,
 • stały monitoring pozycji, ruchu, konwersji oraz optymalizację działań.

 

Audyt SEO w pozycjonowaniu stron internetowych

Audyt SEO to wstępna weryfikacja obecnego stanu strony internetowej pod kątem przygotowania do pozycjonowania oraz optymalizacji. W trakcie audytu specjalista sprawdza:

 • czy strona jest zaindeksowana w Google,
 • jaka jest widoczność strony - na jakie frazy jest widoczna i czy są to frazy związane z ofertą,
 • jaki jest miesięczny ruch na stronie,
 • czy witryna jest zoptymalizowana pod kątem technicznym (adresy UR, nazwy produktów, meta title, meta description itp.),
 • czy witryna jest uzupełniona o treści,
 • czy strona internetowa ma zbudowany profil linków przychodzących.

Na podstawie wyników audytu jesteśmy w stanie ocenić, ile potrwa pozycjonowanie Twojej strony www oraz jakie działania musimy wykonać.

 

Opracowanie strategii słów kluczowych w pozycjonowaniu

SEO dla Twojej strony internetowej rozpoczyna się od przygotowania listy słów kluczowych, na które będziemy pozycjonować Twoją witrynę. Jest to tzw. profilowanie lingwistyczne. Specjalista SEO, na podstawie uzyskanych informacji, narzędzi oraz analizy stron konkurencyjnych firm, przygotowuje listę fraz do akceptacji. Zazwyczaj, w przypadku niedużych firm, będą to frazy z długiego ogona, czyli frazy, które są mniej popularne, ale generują duże szanse na konwersję. W ten sposób nawet nieduże firmy mogą konkurować na rynku i generować sprzedaż.

 

Optymalizacja techniczna w SEO dla stron internetowych

Zakres optymalizacji technicznej zależy od stanu wyjściowego witryny i zazwyczaj obejmuje:

 • wdrożenie pliku robots.txt oraz mapy strony, które ułatwiają robotom Google indeksację witryny,’
 • weryfikację szybkości działania strony,
 • optymalizację adresów URL w taki sposób, by były one czytelne dla użytkowników oraz dla robotów Google,
 • optymalizację nagłówków H1, meta title oraz meta description,
 • wdrożenie przekierowań na stronach z błędem 404 (jeśli to konieczne),
 • usunięcie niedziałających linków.

 

Tworzenie treści w pozycjonowaniu dla stron www

Treści są jednym z najistotniejszych elementów skutecznej strategii pozycjonowania. W oparciu o listę fraz kluczowych specjalista SEO przygotowuje strategię tworzenia treści. Mogą być to treści blogowe i ofertowe. Dzięki obecności słów kluczowych w contencie na Twojej stronie algorytm Google wyświetli Twoją stronę w wynikach wyszukiwania. W ten sposób dotrzesz do użytkownika. W trakcie współpracy specjalista ds. content marketingu tworzy nowe treści lub rozbudowuje te istniejące w taki sposób, by były one:

 • przydatne i interesujące dla użytkowników,
 • zoptymalizowane pod SEO - w pozycjonowaniu treści muszą mieć takie elementy, jak nagłówki,  śródtytuły, akapity, wypunktowania, boldy, linki wewnętrzne,
 • atrakcyjne wizualnie i łatwe w odbiorze.

W procesie pozycjonowania weryfikujemy skuteczność treści i w razie potrzeby przeprowadzamy dalszą rozbudowę contentu. Sugerujemy także rozbudowę witryny o nowe podstrony ofertowe, w taki sposób, by każda usługa znajdowała się pod własnym adresem URL.

 

Budowa profilu linkowego

W procesie pozycjonowania Twojej witryny zadbamy także o linki prowadzące do Twojej witryny. Zweryfikujemy istniejący profil linków, w razie potrzeby zadbamy o jego naprawę i opracujemy strategię pozyskiwania linków z wartościowych źródeł. Dzięki naszym działaniom profil linków zostanie rozbudowany w sposób naturalny, co wzbudzi zaufanie robotów Google i poprawi Twoje pozycje w wynikach wyszukiwania.

 

Monitoring działań oraz optymalizacja

Masz złe doświadczenia z innymi agencjami SEO? Obawiasz się, że poniesiesz koszty, a nie zobaczysz efektów? W naszej agencji zespół projektowy jest z Tobą w stałym kontakcie. Specjalista SEO wraz z opiekunem klienta na bieżąco monitorują skuteczność działań. Na tej podstawie są w stanie zweryfikować, czy zmierzają we właściwym kierunku - czy pozycje oraz ruch na Twojej stronie wzrastają. Raz w miesiącu otrzymasz specjalny raport naszych działań wraz z efektami, a w razie potrzeby, pytań lub wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z opiekunem klienta lub specjalistą ds. pozycjonowania, który czuwa nad projektem. Masz pytania lub wątpliwości? Podziel się nami z nimi - zarówno opiekun klienta, jak i pozycjoner udzielą Ci niezbędnych wskazówek i wsparcia.

 

Efektywne pozycjonowanie stron www dla różnych systemów CMS

Niezależnie od tego, z jakiego systemu CMS korzystasz, możesz zainwestować w pozycjonowanie stron. Oferujemy SEO dla witryn zbudowanych na wszystkich CMS-ach. Najczęściej wdrażamy pozycjonowanie w Google dla stron www opartych na:

 • WordPress,
 • Joomla,
 • Wix,
 • Drupal,
 • Silverstripe,
 • Bitrix,
 • Blogger,
 • Typo3.

Nasi specjaliści SEO mają duże doświadczenie, stale pracują z różnymi systemami CMS i wiedzą, w jaki sposób przeprowadzić optymalizację techniczną w konkretnym systemie i w jaki sposób wdrożyć zmiany. Dzięki temu zyskasz witrynę dostosowaną do wymagań robotów Google oraz spełniającą oczekiwania użytkowników.

 

Pozycjonowanie stron - standardy obsługi klienta w agencji Lojalni

Dbamy nie tylko o satysfakcję naszych klientów z osiągniętych efektów, ale także ze standardu obsługi. Nad Twoim projektem będzie czuwać dedykowany zespół, w skład którego wchodzą:

 • opiekun klienta,
 • specjalista ds. pozycjonowania,
 • specjalista ds. content marketingu,
 • specjalista ds. link buildingu.

Przygotowujemy przejrzyste raporty działań i efektów, które możesz przedstawić swoim przełożonym. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami - sami wychodzimy z inicjatywą rozmów, odpowiadamy na maile i telefony - Ty nie musisz zabiegać o kontakt ani czekać tygodniami na odpowiedź. 

Na bieżąco tłumaczymy treść raportów SEO w taki sposób, była ona dla Ciebie zrozumiała. W razie potrzeby oraz sytuacji na rynku, sezonu i koniunktury optymalizujemy i modyfikujemy działania - zmiany ustalamy wspólnie podczas rozmów telefonicznych lub wideorozmów poprzez komunikatory online. Sugerujemy także wdrożenie działań optymalizacyjnych pod kątem konwersji - chcemy, by SEO nie tylko przynosiło wysokie pozycje, ale także realnie zwiększało Twoje przychody.

 

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Agencja SEO Lojalni oferuje pozycjonowanie stron, które ma wesprzeć rozwój małych firm lub przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na rynek. Dlatego też wypracowaliśmy cennik pozycjonowania, który nie obciąża budżetu, ale jednocześnie pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty w postaci wzrostu widoczności, ruchu oraz konwersji. 

 

Od czego zależy koszt pozycjonowania?

By wycenić usługę pozycjonowania, musimy wiedzieć:

 • do kogo chcesz dotrzeć (najtańsze SEO to pozycjonowanie lokalne, którego celem jest pozyskanie użytkowników z ograniczonego obszaru),
 • jaki jest wyjściowy stan witryny - czy jest zoptymalizowana pod kątem technicznym, czy była kiedykolwiek pozycjonowana, czy została kiedykolwiek ukarana przez Google),
 • w jakiej branży działasz (w bardziej konkurencyjnych branżach do osiągnięcia efektów możemy potrzebować nieco większego budżetu).

 

Co obejmuje cena SEO?

Cena pozycjonowania strony internetowej w agencji Lojalni obejmuje:

 • opiekę zespół specjalistów - nad pozycjonowaniem Twojej strony czuwają: opiekun klienta, specjalista. ds pozycjonowania, specjalista ds. content marketingu oraz specjalista ds. link buildingu,
 • dostęp do specjalistycznych narzędzi SEO,
 • pozycjonowanie wszystkich fraz powiązanych z Twoją ofertą oraz lokalizacją,
 • tworzenie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma, 
 • audyt SEO strony,
 • przygotowanie strategii pozycjonowania na podstawie analizy konkurencji oraz sytuacji na rynku,
 • tworzenie treści,
 • budowa profilu linkowego poprzez pozyskiwanie linków z wartościowych stron, powiązanych tematycznie.

 

Dlaczego nie płacisz za pozycje?

Wybierając usługi SEO, zwróć uwagę nie tylko na to, ile kosztuje usługa pozycjonowania, ale także w jaki sposób będzie następowało rozliczenie. Jako agencja Lojalni chcemy zapewnić naszym klientom rzetelną obsługę, dlatego wybraliśmy model comiesięcznej opłaty za działania.  U nas nie płacisz za pozycje, ale za pracę zespołu projektowego. Wraz z każdym upływającym miesiącem jesteś w stanie pozyskać więcej klientów przy tym samym budżecie. Na początku skupiamy się na budowie widoczności na kluczowe frazy, a następnie rozszerzamy prace o pozycjonowanie stron internetowych na frazy z długiego ogona. Są one mniej konkurencyjne, ale lepiej odzwierciedlają intencje użytkownika i dzięki temu dają większe szanse na konwersje. Konsekwentnie realizujemy cele i budujemy pozycję całego serwisu, by pozycjonowanie strony przyniosło zwrot z inwestycji w postaci sprzedaży Twoich usługi. Pamiętamy, że pozycje i ruch to nie wszystko, dlatego przekształcamy użytkowników w klientów.

Dzięki stałej, comiesięcznej płatności, jesteś w stanie zaplanować swój budżet i uwzględnić koszty pozycjonowania. Z góry wiesz, ile zapłacisz i za co. Decydując się na opłatę za pracę, a nie za fraz, unikasz także ryzyka, że agencja SEO będzie stosowała nieuczciwe metody, by szybko osiągnąć efekty i zarabiać od początku współpracy. W agencji Lojalni działamy zgodnie z wytycznymi Google dla webmasterów, ponieważ interesuje nas realny zysk i zadowolenie klienta, a nie chwilowe pozycje w top10 wyników wyszukiwania.

 

SEO dla stron internetowych - inwestycja, a nie koszt

Pozycjonowanie stron internetowych to nie tylko koszt, ale przede wszystkim inwestycja w dotarcie do nowych klientów. Nawet najlepsza oferta nie obroni się bez wysokich pozycji w Google. Każdy kolejny miesiąc inwestycji w pozycjonowanie strony www w Google pozwala pozyskiwać coraz więcej klientów przy tych samych kosztach. Oznacza to, że koszt pozyskania pojedynczego klienta jest coraz niższy. Skuteczne SEO w połączeniu z optymalizacją konwersji zarabia na siebie i zwróci się w postaci większej liczby klientów.

 

Jakie efekty możesz uzyskać w pozycjonowaniu stron?

Celem pozycjonowania stron www w Google jest:

 • osiągnięcie jak najwyższych pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania,
 • zwiększenie ruchu i przyciągnięcie nowych użytkowników na stronie,
 • pozyskanie klientów oraz wzrost liczby konwersji.

Efekty te nie przychodzą z dnia na dzień ani w jednym czasie - w pozycjonowaniu stron istotny jest zarówno czas, jak i systematyczne prowadzenie działań. Najpierw zauważysz wzrost widoczności - więcej fraz powiązanych z Twoją ofertą znajdzie się na wyższych pozycjach w SERPach. Następnie odnotujesz wzrost ruchu. Dopiero większy ruch może przełożyć na wzrost sprzedaży i konwersje, pod warunkiem, że optymalizujesz stronę w taki sposób, by ułatwić użytkownikowi realizację transakcji czy skorzystanie z usługi.

Od czego zależą czas oczekiwania na efekty pozycjonowania? Przede wszystkim od:

 • wyjściowego stanu witryny (czy kiedykolwiek była pozycjonowana i w jaki sposób, czy jest prawidłowo zaindeksowana w Google, czy nie nałożono na stronę filtrów ręcznych, jaki jest profil linkowy witryny i czy był budowany w sposób naturalny, czy na stronie są treści, a jeśli tak, to czy są one zoptymalizowane pod pozycjonowanie),
 • wielkości konkurencji na rynku - w mniej konkurencyjnych branżach efekty przyjdą szybciej,
 • sytuacji konkurencji - czy inwestuje w pozycjonowanie,
 • rynku, na którym chcesz się promować - pozycjonowanie lokalne szybciej przyniesie zauważalne efekty.

 

Ile trwa pozycjonowanie strony na lokalnym rynku?

Agencja SEO Lojalni oferuje przede wszystkim pozycjonowanie stron na rynku lokalnym. Dlaczego warto zainwestować w lokalne SEO?

 • Pozycjonowanie stron w Google na lokalne frazy sprawia, że konkurencja jest mniejsza.
 • Regionalne SEO to niższe koszty i szybsze efekty.
 • Lokalne pozycjonowanie stron umożliwia dotarcie do użytkowników, którzy szukają Twojej oferty i są w stanie z niej skorzystać, ponieważ znajdują się w bezpośredniej okolicy.

Pozycjonowanie strony lokalne z agencją SEO może przynieść pierwsze wyniki już po 3-6 miesiącach współpracy. Najpierw zauważysz wzrost widoczności - większą liczbę kluczowych fraz w top10 wyników wyszukiwania, następnie wzrost ruchu. To przekłada się na wzrost liczby konwersji, czyli wzrost sprzedaży Twoich usług. Pamiętaj jednak, że pozycjonowanie stron wymaga stałych działań i optymalizacji. Twoja konkurencja nie śpi i również inwestuje w SEO - jeśli chcesz utrzymać swoją pozycję, nie rezygnuj z działań.

 

Czynniki rankingowe w pozycjonowaniu stron w Google – co wpływa na Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania?

Czynniki rankingowe  w wyszukiwarce Google są objęte tajemnicą - jest ich ponad 200, ale znamy tylko część z nich. Mimo to dzięki wiedzy, doświadczeniu w pozycjonowaniu stron i zaangażowaniu jesteśmy w stanie osiągnąć wysokie pozycje na kluczowe frazy, co pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż Twoich usług. Na podstawie wieloletniego doświadczenia polskich i zagranicznych specjalistów ds. pozycjonowania powstała lista czynników rankingowych, czyli elementów, które Google bierze pod uwagę, ustalając pozycję stron w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Są to:

 • czynniki on-page SEO, czyli działania w Twojej witrynie,
 • czynniki off-page SEO - czyli działania poza Twoją witryną, które mogą mieć wpływ na jej pozycję w Google,
 • czynniki z zakresu użyteczności oraz User Experience, które wpływają na komfort użytkownika podczas interakcji ze stroną.

 

Czynniki rankingowe w pozycjonowaniu stron - on-page SEO

Jakie elementy Twojej strony internetowej mają wpływ na wyniki SEO? Wśród najważniejszych czynników wyróżniamy:

 • zastosowanie kluczowych fraz - w title (tytule SEO strony), nagłówku H1, w treści głównej,
 • obecność wartościowej treści na stronie uwzględniającej kluczowe frazy,
 • oryginalność treści,
 • optymalizacja treści (zastosowanie nagłówków, akapit, śródtytułów, wypunktowań, boldów),
 • liczba i jakość linków wewnętrznych w treści,
 • czas ładowania strony,
 • obecność zoptymalizowanych zdjęć i grafik na stronie, uzupełnionych o opis alternatywny,
 • optymalizacja techniczna strony (optymalizacja adresów URL, nagłówków H, stworzenie mapy strony oraz pliku robots.txt),
 • poprawnie wdrożone przekierowania i linki kanoniczne,
 • wiek i historia witryny.

 

Czynniki rankingowe w pozycjonowaniu stron - off-site SEO

Czynniki rankingowe z zakresu off-site SEO, które mają wpływ na pozycjonowanie strony, to przede wszystkim profil linkowy strony. Obejmuje on:

 • liczbę i jakość linków przychodzących,
 • wartość witryn, z których pochodzą linki przychodzące,
 • treści linków (anchory),
 • autorytet strony i domeny linkujące,
 • tempo przyrostu linków,
 • liczba uszkodzonych linków,
 • liczba linków nofollow, które nie przekazują mocy linkowanej stronie,
 • powiązanie tematyczne ze stroną i domeną, z której pochodzi link.

 

Czynniki SEO podnoszące komfort korzystania ze strony

Ocena strony przez roboty Google obejmuje także wskaźniki popularności strony, takie jak:

 • CTR w Google dla wszystkich fraz,
 • współczynnik odrzuceń,
 • wielkość ruchu.
 • czas spędzony na stronie,
 • liczba komentarzy.


By pomóc naszym klientom w osiągnięciu sukcesu, stale się rozwijamy - śledzimy komunikaty Google oraz newsy z branży oraz zagraniczne blogi o SEO i pozycjonowaniu stron. W ten sposób możemy przygotować witryny naszych klientów na ewentualne zmiany i aktualizacje Google oraz dopasować działania do zmieniających się wymogów oraz sytuacji na rynku.

wybór lokalizacji

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Gdynia

Więcej

Pozycjonowanie Warszawa

Więcej

Pozycjonowanie Częstochowa

Więcej

Pozycjonowanie Radom

Więcej

Pozycjonowanie Toruń

Więcej

Pozycjonowanie Sosnowiec

Więcej

Pozycjonowanie Kielce

Więcej

Pozycjonowanie Rzeszów

Więcej

Pozycjonowanie Gliwice

Więcej

Pozycjonowanie Zabrze

Więcej

Pozycjonowanie Olsztyn

Więcej

Pozycjonowanie Bielsko-Biała

Więcej

Pozycjonowanie Kraków

Więcej

Pozycjonowanie Łódź

Więcej

Pozycjonowanie Wrocław

Więcej

Pozycjonowanie Poznań

Więcej

Pozycjonowanie Gdańsk

Więcej

Pozycjonowanie Bytom

Więcej

Pozycjonowanie Zielona Góra

Więcej

Pozycjonowanie Rybnik

Więcej

Pozycjonowanie Opole

Więcej

Pozycjonowanie Tychy

Więcej

Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski

Więcej

Pozycjonowanie Płock

Więcej

Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza

Więcej

Pozycjonowanie Elbląg

Więcej

Pozycjonowanie Tarnów

Więcej

Pozycjonowanie Chorzów

Więcej

Pozycjonowanie Koszalin

Więcej

Pozycjonowanie Szczecin

Więcej

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Więcej

Pozycjonowanie Lublin

Więcej

Pozycjonowanie Białystok

Więcej

Pozycjonowanie Katowice

Więcej

Szanujemy Twoja prywatność.

Używamy cookies, aby nasza strona internetowa działała prawidłowo i aby stale ulepszać nasze usługi. W przypadku wyłączenia korzystania z plików cookie niektóre części tej witryny mogą być niedostępne. Więcej szczegółów w Polityce prywatności i stosowania plików cookies.