Audyt SEO

ANALIZA STRONY

Zleć audyt SEO, by wykorzystać potencjał swojej strony

Dlaczego Twoja strona nie przynosi spodziewanych efektów? Kiedy wreszcie wyświetli się w top 10 Google? Zrealizujemy dla Ciebie kompleksowy audyt SEO strony, który pozwoli odkryć słabe i mocne strony Twojej witryny. A co najważniejsze, będzie punktem wyjściowym do obrania skutecznej strategii promocji i rozwoju strony w Google. Zamów swój audyt SEO i poznaj prawdziwy potencjał swojej strony internetowej.

Poznaj błędy techniczne

Czy wiesz, że błędy techniczne mogą na dobre pozbawić Twoją stronę od wysokich pozycji w Google? Zanim rozpoczniesz jakiekolwiek działania promocyjne, warto sprawdzić, czy nic nie stoi na drodze do wysokich pozycji. W wyniku audytu dowiesz się, co należy zmienić i jak poradzić sobie z wykrytymi błędami.

Oceń jakość swojej treści

Piękne zdjęcia to nie wszystko. Na skuteczność strony wpływa cała zawartość strony od nagłówka po treści ofertowe. Sprawdzimy, czy Twoje treści są unikalne, odpowiednio zoptymalizowane i czy nie wymagają gruntownej przebudowy.

Porównaj się z konkurencją

Czasami wydaje się, że wszystko na stronie jest dopięte na ostatni guzik. Dopiero porównanie z konkurencją może pokazać wiele niedociągnięć i przestrzeni do dalszej pracy nad stroną. Dowiesz się, jak wypadasz w Google na tle swoich konkurentów i poznasz wskazówki, jak z nimi wygrać.

DLACZEGO WARTO ZROBIĆ AUDYT SEO STRONY

Celem audytu SEO jest rozpoznać zarówno mocne strony Twojej witryny, jak i obszary, nad którymi warto popracować.

ANALIZA STRONY

Na czym polega audyt SEO strony?

W ofertach wielu agencji znajdziesz bezpłatne audyty stron. Od czegoś trzeba zacząć. Wybierając nasz audyt masz pewność, że dogłębnie zapoznamy się z Twoją stroną w kontekście pozycjonowania w Google. Zobacz, jakie obszary będziemy badać:

poprawność zaindeksowania w Google
profil linków przychodzących
linkowanie wewnętrzne
optymalizacja techniczna
dostosowanie do urządzeń mobilnych
optymalizacja meta danych
optymalizacja treści
nasycenie frazami
duplikacja treści
widoczność strony w Google
liczba fraz w Google
porównanie z konkurencją pod względem: widoczności, fraz i linków
funkcjonalność i wiele innych.
Szybsze efekty pozycjonowania

Aby pozycjonowanie przynosiło efekty, musi mieć utorowaną drogę: zaindeksowaną stronę, bez błędów i bez historii działań niezgodnych z zasadami Google. Audyt to pierwszy krok w tym kierunku.

Efektywny dobór działań

Gdy wiesz, jaka jest kondycja Twojej strony i jej możliwości, możesz świadomie dobierać działania z zakresu marketingu internetowego. Wreszcie wiesz, czego potrzeba Twojej stronie, aby zaczęła sprzedawać.

Świadoma współpraca z agencją

A może już korzystasz z usług agencji SEO? Audyt pozwoli Ci ocenić skuteczność tej współpracy i przede wszystkim jej opłacalność. Inwestujesz w pozycjonowanie od lat, a o efektach możesz tylko pomarzyć? Czas na audyt SEO strony.

PROCES POZYCJONOWANIA

Jak przebiega współpraca z Agencją Lojalni?

Strategia

Prowadzimy analizę Twojego biznesu, branży i konkurencji, aby wybrać najskuteczniejszą strategię i określić najważniejsze frazy do kampanii SEO.

Optymalizacja

Realizujemy optymalizację techniczną, budujemy skuteczne treści i wdrażamy strategię linkowania.

Raportowanie

Regularnie otrzymasz od nas raport widoczności strony, z wyszczególnieniem fraz, na które już wyświetlasz się w Google.

ANALIZA STRONY

Czy audyt SEO jest dla Ciebie?

Jeśli mimo wielu lat i zainwestowanych pieniędzy Twoja strona stanęła w miejscu, zamów audyt SEO i zdiagnozuj wszelkie trudności. Ta jednorazowa usługa to świetny sposób, aby lepiej zrozumieć pozycjonowanie i marketing internetowy i wreszcie wdrożyć je do swoich działań.

Dlaczego nasz audyt SEO jest skuteczny?

Nasi specjaliści wykonujący audyty SEO mają na koncie setki takich audytów. Ich wsparcie i wiedza sprawiły, że większość właścicieli tych stron korzysta dziś z pozycjonowania. Wreszcie mogą powiedzieć, że strona internetowa to opłacalny kanał pozyskiwania klientów.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

DLACZEGO AGENCJA LOJALNI

Dlaczego warto współpracować z Agencją Lojalni?

Setki zadowolonych klientów

Mamy na koncie sukcesy klientów lokalnych o różnym profilu działalności. Wielu z nich dzięki nam rozwinęło swoje firmy. To możesz być też Ty!

Wieloletnie doświadczenie

Realizujemy pozycjonowanie od ponad 20 lat. Nasz zespół tworzą specjaliści o bogatym doświadczeniu, którzy żyją tematami SEO, a swoją pracę wkładają 100% zaangażowania.

Transparentne działania

Pozycjonowanie to konkretny zestaw działań i określony proces. Od początku przedstawiamy więc zakres naszych działań, a w trakcie współpracy informujemy o ich przebiegu. Z nami wiesz, za co płacisz.

Specjalizacja

Naszą specjalnością są małe firmy. Pomagamy rozkwitać lokalnym firmom, rodzinnym biznesom i początkującym przedsiębiorcom. To właśnie dla nich stworzyliśmy przystępną ofertę pozycjonowania.

ZAUFALI NAM

Dołącz do grona firm skutecznie pozycjonowanych

OPINIE O AGENCJI LOJALNI

Co mówią o nas klienci

„Współpraca z firma Lojalni stała się jedną z lepszych inwestycji, których się podjąłem. Stawiają plan działania i rzetelnie wywiązują się z obietnic. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, Pan Zbigniew nigdy mnie nie zawodzi, a wszystkie moje propozycje i uwagi bierze poważnie i z pełnym profesjonalizmem. Polecam Lojalni Poznań, zespół, dla którego to Ty jesteś najważniejszy”.

Nguyen Tuan

„Mam przyjemność współpracować z agencją Lojalni niemal rok. Na podstawie minionego okresu z czystym sumieniem mogę polecić agencję, która wyróżnia się przede wszystkim skutecznością w pozycjonowaniu, doskonałym kontaktem, oraz regularnym raportowaniem swojej pracy. Podjęta współpraca była trafioną inwestycją przy pozyskaniu nowych klientów. Polecam!”

Mateusz Nowakowski

„Firma Lojalni z energią wkroczyła na rynek SEO. Wyróżnia ją bardzo indywidualne podejście do Klientów, znakomity kontakt i szybkość reagowania na nowe okoliczności oraz opieka, jaką otaczają swoich Klientów. Zespół specjalistów, który wie, co robi i potrafi to w przystępny sposób wytłumaczyć 😉 Polecamy gorąco jeśli szukacie nowych dróg rozwoju dla swoich działalności :)”

Midi 24
Scroll to Top