Pozycjonowanie stron internetowych

Skuteczna Agencja SEO Kraków

Czy wiesz, że pozycjonowanie strony pozwoli Twojej firmie w Krakowie dotrzeć do setek, a nawet tysięcy nowych klientów? Dzięki naszej agencji SEO Twój biznes w Krakowie rozwinie skrzydła, a Ty pomnożysz zyski!

Prowadząc firmę w tak konkurencyjnym mieście, nie możesz stać w miejscu, dlatego koniecznie skorzystaj z oferty agencji marketingu Lojalni. Nasz zespół specjalistów zoptymalizuje Twoją stronę internetową tak, aby błyskawicznie znaleźć nowych klientów.

TWÓJ PIERWSZY WYBÓR

Dlaczego agencja Lojalni?

 mamy atrakcyjne ceny
darmowe szkolenia dla klientów
działamy transparentnie
mamy setki zadowolonych klientów i
ponad 20-letnie doświadczenie
undraw business decisions gjwy
DLACZEGO WARTO POZYCJONOWAĆ

Poznaj korzyści pozycjonowania lokalnego dla Krakowa

Zwiększenie widoczności stron

Dla firm z Krakowa i obrzeży skuteczne pozycjonowanie jest niezbędne. Nasze usługi SEO zapewnią Twojej stronie wysoką pozycję na pierwszej stronie Google dla słów kluczowych związanych z Twoją ofertą, co może znacznie zwiększyć ilość potencjalnych klientów.

 

Budowa rozpoznawalności marki

Dla krakowskich firm kluczowe jest budowanie rozpoznawalności marki. Dzięki skutecznej optymalizacji SEO twoja firma nie tylko pojawi się w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, ale również w Google Moja Firma, co pozwoli jej dotrzeć do szerszej publiczności. Ten wzrost widoczności sprawi, że coraz więcej mieszkańców Krakowa i okolic będzie mogło łatwo rozpoznać Twoją firmę i zapoznać się z jej ofertą.

Budowa sprzedaży

Naszym głównym celem jest zwiększenie sprzedaży, nie tylko dla sklepów internetowych, ale także dla tych działających stacjonarnie na Nowym Świecie lub Nowym Mieście. Dzięki efektywnemu pozycjonowaniu SEO możemy pomóc Ci dotrzeć do potencjalnych klientów zarówno w centrum Krakowa jak i na jej przedmieściach.

 

Zwiększenie ruchu na stronie

Pierwszym efektem pozycjonowania jest wzrost zainteresowania Twoją witryną. Skuteczna optymalizacja SEO przyciąga uwagę krakowiaków, generując znaczący wzrost liczby odwiedzin na Twojej stronie. Co więcej, dzięki naszym usługom, zyskasz coraz większe zaangażowanie, co może prowadzić nie tylko do zwiększenia konwersji, ale także do budowy silniejszych relacji z klientami.

ZAKRES DZIAŁAŃ

Poznaj naszą skuteczną strategię pozycjonowania stron w Krakowie

Dzięki temu, że Kraków jest największym miastem woj. małopolskiego, Twoja firma ma szansę dotrzeć do tysięcy osób. Wszystko, czego potrzebujesz to usługi profesjonalnej agencji SEO Lojalni, która zapewni Ci kompleksowe pozycjonowanie. Nasi specjaliści od reklamy firm z Krakowa wykonają dla Ciebie:

Audyt SEO

czyli inaczej kontrola SEO to wszechstronna ocena strony internetowej, skupiająca się na aspektach związanych z lokalnym pozycjonowaniem. Wykrywamy obszary do poprawy i błędy, a także sugerujemy, jak można lepiej dostosować stronę do potrzeb lokalnych klientów, podnieść jej widoczność w wynikach wyszukiwania dla lokalnych zapytań i poprawić skuteczność marketingu lokalnego.

Optymalizacja techniczna

polega na dostosowaniu strony internetowej do oczekiwań klientów i algorytmów Google. To m.in. eliminacja powielania treści i wdrożenie danych strukturalnych, co przekłada się na lepsze doświadczenie użytkowników związanego z lokalnym wyszukiwaniem oraz na widoczność strony.

Optymalizacja on-site

W ramach optymalizacji on-site zmieniamy treść i strukturę strony internetowej, aby lepiej odpowiadały lokalnym wymaganiom i zainteresowaniom użytkowników. Wprowadzamy informacje o lokalizacji, opisujemy ofertę lokalnych usług i kreujemy unikalne treści, które przyczynią się do osiągnięcia wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania lokalnego.

Optymalizację off-site

przeprowadzamy ją poza stroną internetową, ponieważ daje to jeszcze lepsze rezultaty. Kluczowym elementem pozycjonowania lokalnego jest link building, zdobywanie pozytywnych opinii klientów oraz obecność w katalogach firm. To wszystko i o wiele więcej wykonujemy w ramach off-site.

Optymalizacja treści

Modyfikacja treści w celu pozycjonowania lokalnego polega na przekształcaniu obecnej zawartości lub tworzeniu nowej, aby lepiej pasowała do lokalnych zapytań. W trakcie tego procesu zajmujemy się również redagowaniem opisów produktów lub usług i dobieraniem lokalnie istotnych słów kluczowych.

Optymalizacja konwersji

Naszym zadaniem po przeprowadzeniu innych optymalizacji jest optymalizacja konwersji. Jest ona tak samo ważna dla nas jak i dla naszego klienta, ponieważ ma ona prowadzić do konkretnego działania - zakupu, czy złożenia zapytania. Dlatego dokładnie badamy, jak zachowują się użytkownicy, i dostosowujemy nasze strategie do ich potrzeb.

Analityka

To niezastąpione narzędzie służące do oceny efektywności podejmowanych działań w różnych obszarach. Dzięki niej jesteśmy w stanie śledzić takie wskaźniki jak, np. ruch na stronie internetowej. Zebrane dane pozwalają również na podejmowanie  właściwych decyzji dotyczących projektu.

Pozycjonowanie stron internetowych to długotrwały i skomplikowany proces, nad którym pieczę sprawuje nasz doświadczony zespół. Wszystkie nasze działania wykonywane są zdalnie i dlatego ważne jest dla nas utrzymanie stałego kontaktu z klientami. W ten sposób mają pewność, że projekt jest w dobrych rękach. Choć na co dzień pracujemy w naszej siedzibie w Poznaniu, codziennie pozycjonujemy strony dla firm z Krakowa oraz innych miast w Polsce.

undraw my answer iw6k
Proces pozycjonowania

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

Strategia

Prowadzimy analizę Twojego biznesu, branży i konkurencji, aby wybrać najskuteczniejszą strategię i określić najważniejsze frazy do kampanii SEO.

Optymalizacja

Realizujemy optymalizację techniczną, budujemy skuteczne treści i wdrażamy strategię linkowania.

Raportowanie

Regularnie otrzymasz od nas raport widoczności strony, z wyszczególnieniem fraz, na które już wyświetlasz się w Google.

Pozycjonowanie lokalne jest kluczowym narzędziem wspierającym rozwój biznesów w Krakowie

background section

Pozycjonowanie w każdym przypadku trzeba dostosować do specyfiki firmy i jej celów. Sklep lokalny z Krakowa, który skupia się przede wszystkim na budowaniu relacji z kupującymi, potrzebuje innych strategii niż firma produkcyjna działająca na terenie całego kraju.

Nasza oferta pozycjonowania lokalnego dla Krakowa jest doskonałym sposobem na pozyskiwanie klientów.

Znając krakowski obszar, stosujemy skuteczne strategie, które pozwalają nam osiągnąć satysfakcjonujące efekty w relatywnie krótkim czasie.   Dopasowujemy je zawsze do konkurencji i do specyfiki firmy.

Jeśli chcesz dotrzeć do klientów z Krakowa i okolic, nasza oferta będzie z pewnością dla Ciebie bardzo interesująca. 

Pytania i odpowiedzi

FAQ

Co obejmuje lokalne SEO?

Lokalne SEO to kompleksowy zestaw działań, w tym analiza strony, opracowanie strategii, audyt SEO i optymalizacja techniczna, mające na celu zwiększenie widoczności w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Co to jest Google Moja Firma?

Google Moja Firma to narzędzie, które umożliwia firmom wyświetlanie ważnych informacji na temat swojej lokalizacji, usług i opinii klientów. Pozwala to lokalnym firmom przyciągać klientów i zachęcać ich do odwiedzenia swojego miejsca działalności.

Ile kosztuje wdrożenie Google Moja Firma?

Tworzenie profilu firmy w Google jest darmowe, ale konieczne jest zoptymalizowanie go, aby efektywnie wesprzeć proces pozycjonowania w Krakowie. Zastanów się nad wsparciem ekspertów SEO, którzy często uwzględniają optymalizację GTF jako element lokalnego pozycjonowania.

Jakie są koszty usługi pozycjonowania lokalnego - Kraków?

Pozycjonowanie lokalne w Krakowie charakteryzuje się atrakcyjną ofertą cenową w stosunku do kampanii o ogólnokrajowym zasięgu. Cena jest ustalana na indywidualnych zasadach, uwzględniając rozmiar strony i cele firmowe.

EKSPERCI POZYCJONOWANIA LOKALNEGO

Zespół ekspertów - Kraków

Nasza firma skupia się na lokalnym pozycjonowaniu stron www. Zapewniamy kompleksowe wsparcie naszym klientom, dlatego do ich dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych specjalistów z zespołu projektowego.

Specjalista Customer Success

odpowiada na każde pytanie, zapewniając kompleksowe wsparcie

Specjalista SEO

planuje, ale także realizuje i nadzoruje skuteczne działania SEO

Specjalista ds. Content Marketingu

odpowiedzialny za tworzenie angażujących treści na strony internetowe klientów z Krakowa

Nasi klienci

Dołącz do grona zadowolonych klientów

client
client
client
client
client
client
client

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

KRAKÓW LOKALNIE

Kraków - Co warto zobaczyć

Kraków to miasto w południowej Polsce, nad Wisłą, drugie w kraju pod względem liczby mieszkańców i powierzchni. Była to dawna stolica Polski, miasto koronacyjne i nekropolia królów Polski. Miasto czterech kopców: Kopiec Kościuszki, Kopiec Jana Pawła II, Kopiec Krakusa i Kopiec Wandy. Kraków to miasto pełne atrakcji, które oferuje wiele do zobaczenia i doświadczenia. Oto kilka bardziej i mniej znanych atrakcji, które mogą Cię zainteresować:

Krakow

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

w Krakowie to jedyna państwowa instytucja w Polsce, która popularyzuje kulturę japońską

Kamieniołom Liban

to nieczynny kamieniołom wapienia, który służył jako miejsce kręcenia scen do filmu “Lista Schindlera”.

Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema

miejsce oferuje interaktywne wystawy naukowe na świeżym powietrzu.

wybór lokalizacji

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie Gdynia

Więcej

Pozycjonowanie Warszawa

Więcej

Pozycjonowanie Częstochowa

Więcej

Pozycjonowanie Radom

Więcej

Pozycjonowanie Toruń

Więcej

Pozycjonowanie Sosnowiec

Więcej

Pozycjonowanie Kielce

Więcej

Pozycjonowanie Rzeszów

Więcej

Pozycjonowanie Gliwice

Więcej

Pozycjonowanie Zabrze

Więcej

Pozycjonowanie Olsztyn

Więcej

Pozycjonowanie Bielsko-Biała

Więcej

Pozycjonowanie Kraków

Więcej

Pozycjonowanie Łódź

Więcej

Pozycjonowanie Wrocław

Więcej

Pozycjonowanie Poznań

Więcej

Pozycjonowanie Gdańsk

Więcej

Pozycjonowanie Bytom

Więcej

Pozycjonowanie Zielona Góra

Więcej

Pozycjonowanie Rybnik

Więcej

Pozycjonowanie Opole

Więcej

Pozycjonowanie Tychy

Więcej

Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski

Więcej

Pozycjonowanie Płock

Więcej

Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza

Więcej

Pozycjonowanie Elbląg

Więcej

Pozycjonowanie Tarnów

Więcej

Pozycjonowanie Chorzów

Więcej

Pozycjonowanie Koszalin

Więcej

Pozycjonowanie Szczecin

Więcej

Pozycjonowanie Bydgoszcz

Więcej

Pozycjonowanie Lublin

Więcej

Pozycjonowanie Białystok

Więcej

Pozycjonowanie Katowice

Więcej

Szanujemy Twoja prywatność.

Używamy cookies, aby nasza strona internetowa działała prawidłowo i aby stale ulepszać nasze usługi. W przypadku wyłączenia korzystania z plików cookie niektóre części tej witryny mogą być niedostępne. Więcej szczegółów w Polityce prywatności i stosowania plików cookies.